اطلاعیه تغییر قیمت محصولات

۰۹ اسفند ۱۴۰۱

/

توسط rezamms

با سلام به همه دنبال کنندگان فارسی ساز

بعد از گذشت سه سال فعالیت ما و همراهی شما عزیزان ، تمام تلاش خود را جهت محقق کردن شعار خود یعنی “لذت تجربه بازی ها به زبان فارسی” انجام داده و تلاش نمودیم تا با ترجمه بازی های بیشتر و جدید تر و دریافت بازخورد ، این لذت را برای همه به ارمغان آوریم.

و در این حین با افزایش سرعت ترجمه ، سعی بر افزایش کیفیت نیز داشته و به مرور زمان با بکار گیری مترجمین با تجربه ، تمام تلاش خود را برای رسیدن به کیفیتی مناسب برای گیمر های ایرانی کرده ایم.

اما هر ساله با افزایش هزینه مترجمین با کیفیت ، بخش فنی و بالا رفتن سطح پشتیبانی ، محصولات ما به هیچ عنوان افزایش قیمتی نداشته که فقط با حمایت شما این امر میسر شده است.

در چند ماه اخیر و با وجود اختلاف زیاد بازگشت هزینه محصولات نسبت به هزینه های انجام شده و نبود حامی مالی ، پس از بررسی ها متاسفانه مجبور به تغییر قیمت فارسی ساز ها خواهیم بود تا بتوانیم راحت تر و بیشتر سعی در موارد همچون افزایش توان تیم ، بالاتر رفتن کیفیت ، ترجمه عناوین بیشتر و پشتیبانی نسخه های کنسولی داشته باشیم. (که برخی از این موارد در پروژه های اخیر قابل مشاهده می‌باشد)

حال به جهت در نظر گرفتن شرایط خریداران ، تا تاریخ 20 اسفند ماه تغییری در قیمت گذاری صورت نخواهد گرفت و شما عزیزان می توانید با ورود به سایت با همان قیمت قبل فارسی ساز های غیر رایگان را تهیه نمایید و پس از آن ، تغییر قیمت از اواخر اسفند ماه به تدریج بر روی فارسی ساز ها اعمال خواهد شد.

به شما این اطمینان را میدهیم که تا حد امکان همه جوانب را در نظر گرفته و کمترین تغییر قیمت را تا حد ممکن داشته باشیم. همچنین در صورتی که پیشنهادی در مورد این تصمیم دارید از بخش تیکت پشتیبانی سایت ، پاسخگو شما خواهیم بود.

-تیم مدیریت فارسی ساز

دیدگاه ها